Level RPG – nowy system, proste zasady
Przeczytaj najnowszy wpis GE3Ka
Level RPG – nowy system, proste zasady

Nastał ten moment w którym emocje po sesji dawno opadły i warto podzielić się przemyśleniami, po sesji LEVEL RPG.

Wydarzenie Na mieście
Wydarzenie Na mieście
Aleplanszówki
Polecamy jeden z najlepszych
sklepów internetowych dla geeków.
poprzedni slajd
następny slajd

Najbliższa rozgrywka Na mieście

Gramy z WOŚP!

30 stycznia od 12 do 18 możecie nas odwiedzić na strefie planszowo-rpgowej!

Gramy w Państwowej Szkole Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zagraj z GE3Kiem Na mieście!

Tu znajdziesz ogłoszenia związane ze spotkaniami planszowymi, turniejami oraz quizami w różnych lokalach na terenie Trójmiasta 😉

Lokale z GE3Kiem

Wydarzenia Na mieście odbywają się w różnych lokalach. Tam znajdziesz GE3Ka, weźmiesz udział w quizie, sesji RPG albo turnieju oraz odbierzesz swoją nagrodę.

Zobacz, gdzie jesteśmy!

Cybermachina to bar dla geeków. Mikstury życia i many, gry wideo i planszówki 🙂 W Trójmieście znajdziecie lokal w centrum Gdyni i Gdańska, a także wielu innych w Polsce. Klimatyczny wystrój, świetne drinki, idealny plan na wieczór ze znajomymi!

No. 5 to wspaniały multitap zlokalizowany w Sopocie. Można w nim spróbować rzemieślniczych piw oraz dań podanych w stylu kuchni tex-mex. Świetny wystrór i ogromna powierzchnia, nie jest to planszowe miejsce, jednak to dobry wybór na wypad do sopotu ze znajomymi, a także na nasze wydarzenia tematyczne!

Nowa miejscówka na mapie Trójmiasta. Gry planszowe, piwo i przepyszna kawa! Ciekawe wydarzenia i super społeczność 😉 Dołącz i Ty, odwiedź to spokojne miejsce zdala od centrum, umiejscowione niedaleko Parku Oliwskiego

Unikatowe miejsce w gdańskim Wrzeszczu, które pozwoli Wam zatopić się w świat pełen magii, zombie, kosmicznych podbojów, pociągów czy przerażających Wielkich Przedwiecznych.

Kinguin Esports Lounge to miejsce dla graczy jakiego w Polsce jeszcze nie było. W Galerii Metropolia utworzone zostały 74 stanowiska komputerowe i 4 bootcampy. Mają służyć do spotkań, treningów, ale także organizacji turniejów i premier nowych gier. Świetne miejsce dla fanów gier cyfrowych, ale i planszówkowicze znajdują tu dla siebie coś w powiększającej się ciągle bibliotece gier.

Kultowy pub w gdańskim Wrzeszczu, który słynie z dużego wyboru piwa kraftowego, transmisji sportowych i gier planszowych. Znajduje się przy akademikach Politechniki Gdańskiej, lokal z wieloletnim stażem na rynku, pierwsze miejsce posiadająca w swoich zbiorach gry planszowe inne niż chinczyk i szachy 😉

Galeria z GE3Kowych lokali

Zobacz jak się bawimy na wydarzeniach organizowanych przez GE3K Events!