Recenzja: Demeter — powrót dinozaurów
Przeczytaj najnowszy wpis GE3Ka
Recenzja: Demeter — powrót dinozaurów

Najnowsza recenzja do poczytania 😉

Wydarzenie Na mieście
Aleplanszówki
Polecamy jeden z najlepszych
sklepów internetowych dla geeków.
poprzedni slajd
następny slajd
ge3k-pencil icon

Recenzje, relacje i przemyślenia GE3ka

Piszę o grach planszowych, karciankach i grach komputerowych, które ograłem i uważam za godne polecenia lub warte zwrócenia uwagi.
Przeczytasz nie tyle ich opisy i moje uwagi, ale również poznasz zasady gier, trochę tipów na strategie i tricków na innych graczy 😉
  Do tego znajdziesz tutaj recenzje z GE3Kowych wydarzeń i różnych festiwali, w których brałem udział.

Zapraszam do czytania i komentowania!

Demeter

Demeter to planeta, na której wciąż żyją dinozaury, a Ty jesteś naukowcem i masz za zadanie skatalogować gatunki. Czy uda Ci się zdobyć tytuł Dinoodkrywcy?

pociągi

Prezentujemy nową odsłonę z popularnej serii gier rodzinnych, a mowa o Wsiąść do Pociągu Widmo od wydawnictwa Rebel. Tym razem sieć kolei będziemy budować w Koszmarkowie.

Cortex

Gry z Serii Cortex to dynamiczne łamigłówki, w których musisz wykazać się również refleksem. W reenzji sprawdzamy również Super Cortex i edycję Harry Potter.

Star Wars
Pakal
Ubongo Duo

Ubongo Duo to dwuosobowy wariacja popularnej gry logicznej wydawnictwa Egmont. Każdy z graczy ma przed sobą ten sam układ i te same kafelki. Niech rozpocznie się pojedynek!

ubongo

Ubongo to familijna gra logiczna z mechaniką pattern building. Podczas rozgrywki staramy się jak najszybciej wypełnić wylosowany na karcie kształt.

Hero Star Realms

Hero i Star Realms to wciągające karcianki z mechaniką deckbuildingu. Podstawowe wersje gry istnieją na rynku już wiele lat, ale jak rozwinęła się ta seria?

władca kości
fun facts

Jak dobrze znacie swoich znajomych, czy jest coś co jeszcze może Was zadziwić? Chwytajcie za markery i strzałki, bo dostępna jest już gra Fun Facts od wydawnictwa Rebel.