Recenzja: Spór o Bór 2: Na tamę marsz!
Przeczytaj najnowszy wpis GE3Ka
Recenzja: Spór o Bór 2: Na tamę marsz!

Najnowsza recenzja do poczytania 😉

Wydarzenie Na mieście
poprzedni slajd
następny slajd
ge3k-pencil icon

Recenzje, relacje i przemyślenia GE3ka

Piszę o grach planszowych, karciankach i grach komputerowych, które ograłem i uważam za godne polecenia lub warte zwrócenia uwagi.
Przeczytasz nie tyle ich opisy i moje uwagi, ale również poznasz zasady gier, trochę tipów na strategie i tricków na innych graczy 😉
  Do tego znajdziesz tutaj recenzje z GE3Kowych wydarzeń i różnych festiwali, w których brałem udział.

Zapraszam do czytania i komentowania!

Spór o Bór 2

Spór o Bór 2: Na tamę marsz jest przepiękną grą karcianą. Gracze wcielają się w Atakującego, który chce zniszczyć tame oraz Obrońcę, próbującego odeprzeć atak.

Lucky Duck Games

Zapraszamy do drugiej części artykułu o kaczych hitach wydawnictwa Lucky Duck Games, które gościły na naszych stołach w ostatnim czasie.

Lucky Duck Games

Zapraszamy do pierwszej części artykułu o kaczych hitach wydawnictwa Lucky Duck Games, które gościły na naszych stołach w ostatnim czasie.

Challengers

Klaun u boku Wieloryba, czy też Kosmici walczący ramię w ramię z Wilkołakiem i Gumową kaczuszką – nic nie jest niemożliwe w Challengers: Drużyna marzeń!

Unmatched

Unmatched to pojedynek postaci z różnych krain i epok, od herosów znanych z mitów i legend do bohaterów książek i filmów, a walki toczymy przy użyciu kart.

Księga czarów

Aby stać się najpotężniejszym czarodziejem konieczne jest wykazanie się magicznymi umiejętnościami – czy Ci się uda? Nie zapominaj, ze niezwykłe przedmioty też są ważne – zbierz ich jak najwięcej.

Roll Player

Roll Player od wydawnictwa Ogry Games to wciągająca gra planszowa w klimacie RPG. „Potężni bohaterowie nie pojawiają się ot tak – trzeba ich stworzyć!”

Trefl

Zapraszamy do ostatniej części artykułu o nowościach wydawnictwa Trefl, które gościły na naszych stołach w ostatnim czasie.

Trefl

Zapraszamy do drugiej części artykułu o nowościach wydawnictwa Trefl, które gościły na naszych stołach w ostatnim czasie.

Trefl

Zapraszamy do pierwszej części artykułu o nowościach wydawnictwa Trefl, które gościły na naszych stołach w ostatnim czasie.