Recenzja: Chipsy – chrupiąca gra imprezowa!
Przeczytaj najnowszy wpis GE3Ka
Recenzja: Chipsy – chrupiąca gra imprezowa!

Najnowsza recenzja do poczytania 😉

Wydarzenie Na mieście
Wydarzenie Na mieście
Aleplanszówki
Polecamy jeden z najlepszych
sklepów internetowych dla geeków.
poprzedni slajd
następny slajd
ge3k-pencil icon

Recenzje, relacje i przemyślenia GE3ka

Piszę o grach planszowych, karciankach i grach komputerowych, które ograłem i uważam za godne polecenia lub warte zwrócenia uwagi.
Przeczytasz nie tyle ich opisy i moje uwagi, ale również poznasz zasady gier, trochę tipów na strategie i tricków na innych graczy 😉
  Do tego znajdziesz tutaj recenzje z GE3Kowych wydarzeń i różnych festiwali, w których brałem udział.

Zapraszam do czytania i komentowania!

Chipsy

Chipsy to imprezowa nowość! Spróbuj różonych połączeń smaków w grze i zdecyduj, czy wolisz pewne punkty, czy pokusisz los czekając na ostatnie chipsy w paczce?

Fabula Rasa

Fabula Rasa: To jest Kryminał oraz Morskie opowieści to fabularne gry karciane. Opowiadaj przeróżne historie na podstawie zapamiętanych kart i puść wodzę fantazji!

W pyl zwrot

W pył zwrot to piękna karciana propozycja od wydawnictwa Muduko. Kieruj pszczołami, dominuj przy kwiatach i zbierz więcej punktów od przeciwników!

Krolestwo w budowie

Królestwo w dolinie to nowość od wydawnictwa FoxGames. Rozgrywka toczy się w urokliwej dolinie, w której mieszkają przedstawiciele wszystkich nacji, jednak brakuje w niej Króla.

Sagrada

Sagrada to kolorowa, abstrakcyjna gra kościana. W rozgrywce wcielamy się w artystów tworzących witraże. W grze znajdziecie masę kolorów i emocji!

Miasto w chmurach

Miasto w chmurach to przestrzenna gra z ilością elementów, której nie powstydziłby się żaden Kickstarter. Zostań podniebnym architektem i zaprojektuj miasto!

Santiago

Santiago to rodzinna gra ekonomiczna od Trefla, w której wcielamy się w role plantatorów. Musimy wykonywać przemyślane ruchy, planować, budować, negocjować i zarabiać!

Tajemnicze Podziemia

Tajemnicze Podziemia to przywrócona do sprzedaży, rodzinna gra kafelkowa, w której gracze spróbują zdobyć jak najwięcej skarbów unikając przy tym potworów.

Księga Smoków

Księga Smoków od wydawnictwa Trefl, to krótka i nieskomplikowana gra, w której, dzięki kartom z pięknymi grafikami, gracz bez problemu przenosi się w magiczny świat smoków.

Good Boy

Mamy sporo gier o tematyce przyrodniczej, drugim popularnym tematem bywają zwierzęta, a i te motywy często się łącza. Good Boy, która skupia się wokół najlepszych przyjaciół człowieka - psów.