Level RPG – nowy system, proste zasady
Przeczytaj najnowszy wpis GE3Ka
Level RPG – nowy system, proste zasady

Nastał ten moment w którym emocje po sesji dawno opadły i warto podzielić się przemyśleniami, po sesji LEVEL RPG.

Wydarzenie Na mieście
Wydarzenie Na mieście
Aleplanszówki
Polecamy jeden z najlepszych
sklepów internetowych dla geeków.
poprzedni slajd
następny slajd
ge3k-pencil icon

Recenzje, relacje i przemyślenia GE3ka

Piszę o grach planszowych, karciankach i grach komputerowych, które ograłem i uważam za godne polecenia lub warte zwrócenia uwagi.
Przeczytasz nie tyle ich opisy i moje uwagi, ale również poznasz zasady gier, trochę tipów na strategie i tricków na innych graczy 😉
  Do tego znajdziesz tutaj recenzje z GE3Kowych wydarzeń i różnych festiwali, w których brałem udział.

Zapraszam do czytania i komentowania!

Nastał ten moment w którym emocje po sesji dawno opadły i warto podzielić się przemyśleniami, po sesji LEVEL RPG. System ten, został użyty do przeprowadzenia dwóch, powiązanych ze sobą sesji RPG.

Escape Quest to kolekcja gamebooków, czyli gier książkowych, w których to Ty jesteś bohaterem. A tym razem okazuje się, że możesz zostać superbohaterem!

Escape Quest to kolekcja gamebooków, czyli gier książkowych, w których to Ty jesteś bohaterem. Każda część to zupełnie inna wciągająca historia.

Zorganizowaliśmy Turniej Charytatywny w Carcassonne aby zebrać pieniądze dla chorego Antosia. Dołączyło do nas wielu partnerów, którym dziękujemy z całego serca

Amazonia to prawdziwie ekologiczna gra o tworzeniu lasu. W pudełku znajdziemy same kartonowe elementy i jest ich całkiem sporo

Znajomość z Mothership rozpoczęła się od dosyć sceptycznego pierwszego wrażenia. System wydawał się nie zawierać żadnego wyróżniającego fajerwerku...

Niepożądani goście są grą przygotowaną przez mało znanego projektanta gier. Rodrigo Gonzalo jest hiszpańskim twórcą gier, któremu zależy na tworzeniu innowacyjnych gier przeznaczonych dla wielu graczy.

Udaj się w jeszcze ciekawszą wyprawę do El Dorado z demonami dżungli! Na trasie do bajecznie bogatej krainy czyhać będą niebezpieczeństwa.

Gra Sen jest przepiękna, a nietuzinkowe ilustracje są charakterystyczne dla wszystkich gier z serii. Jednak wydanie jubileuszowe jest istnym majstersztykiem.