Slajd powitalny

Skąd przybywasz i cóż Cię niesie? Usiądź z nami przy kominku i opowiedz swoją historię!
Weź udział w naszych grach i zabawach, a może zechcesz zostać z nami na dłużej 😉

Na GE3K Events dla każdego znajdzie się miejsce!

Skąd przybywasz i cóż Cię niesie? Usiądź z nami przy kominku i opowiedz swoją historię!
Weź udział w naszych grach i zabawach, a może zechcesz zostać z nami na dłużej 😉
Na GE3K Events dla każdego znajdzie się miejsce!

Recenzja: Blood Rage — Wikingowie do Valhalli
Przeczytaj najnowszy wpis GE3Ka
Recenzja: Blood Rage — Wikingowie do Valhalli

Najnowsza recenzja do poczytania 😉

Aleplanszówki
Polecamy jeden z najlepszych
sklepów internetowych dla geeków.
poprzedni slajd
następny slajd

Podsumowanie Turnieju Red7

Mateusz Tabędzki

23/02/2021

Turniej Charytatywny w Red7  to drugie wydarzenie online jakie zorganizowaliśmy jako GE3K Events! To także kolejna sposobność aby wspomóc zbiórkę dla Ani z wydawnictwa Granna na odbudowę domu po pożarze.

Artykuł ten, jak tak poprzedni, który tyczył się Sabotażysty, to forma podsumowania całego wydarzenia. Tu także przedstawię liczby związane z niedzielnym turniejem, który miał miejsce 21 lutego. Gotowi?

Zaczniemy może od liczb, bo one prezentują się bardzo ładnie:

11 973 – liczba wyświetleń wydarzenia na facebooku

Ponad 700 zł – taką kwotę zebraliśmy z wpisowych na turniej! Wow :O

73 – liczba odpowiedzi, reakcji na wydarzenie na fb

17 – liczba zapisanych użytkowników na turniej

7– tyle wynosiła liczba gier do zgarnięcia!

Ponad 4 godziny – tyle trwało wydarzenie

Osobiście miałem lekkie obawy, że po Turnieju Sabotażysty portfele graczy będą puste, a tu proszę! Jesteście super i najwyższa jednorazowa wpłata wynosiła ponad 150 zł, a na średnia wpłata od jednego uczestnika to ponad 40 zł! I tu pewnie również znalazły się osoby, które nie mogły zagrać, a dokonały przelewów! Dziękuje <3

Czym byłby event bez problemów? Takie pojawiły się  i podczas niedzielnego turnieju w Red7. Okazało się, że BGA sam zamyka rundę, a czas ustawiony był niewystarczający dla większości graczy. Trzeba było szybko reagować i powstał na platformie nowy turniej, z dłuższym czasem przypadającym na gracza i z mniejszą ilością rund.

W takim wydarzeniu nie może oczywiście zabraknąć nagród, a te ufundowały wydawnictwa Lucrum Games, Portal Games oraz 2 Pionki. Do zgarnięcia zawodnicy mieli 7 gier planszowych, między innymi Brzdęk! więc było o co powalczyć! Chociaż wiadomo, że na turnieju charytatywnym istotą gry jest sama pomoc niesiona innym ludziom, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim.

Pewnie w myślach zadajecie sobie pytanie “Co dalej?” i już śpieszę z odpowiedzią! Oczywiście kolejne turnieje 😉 W planie jest Carcassonne, a także kilka innych gier w które jeszcze turnieju nie organizowałem na BGA. Także polecam serdecznie śledzić informacje tu na stronie, lub na naszym fanpage

Nagrody już są w drodze do zwycięzców, a zbiórka na odbudowę domu dla Ani i jej rodziny trwać będzie jeszcze kilka dni ostatni dni i znajdziecie ją tutaj:

https://zrzutka.pl/odbudowa-domu-ani-po-pozarze-osiek-dolnoslaskie

Chcecie kolejne turnieje? Jeśli słyszeliście o jakiś akcjach i zbiórkach koniecznie dajcie znać!

Komentarze

Podobne wpisy GE3Ka

Blood Rage, pierwsza gra z mitologicznej trylogii Erica Langa. Jak gra sprawdza się po latach? Wysokie miejsce w rankingach podpowiada, że tak. Sprawdzamy!

Inventions: Ewolucja idei to zaawansowana gra euro. Gracze będą tworzyć idea, które następnie przekształcą w wynalazji, by ostatecznie ujawnić je światu.