Slajd powitalny

Skąd przybywasz i cóż Cię niesie? Usiądź z nami przy kominku i opowiedz swoją historię!
Weź udział w naszych grach i zabawach, a może zechcesz zostać z nami na dłużej 😉

Na GE3K Events dla każdego znajdzie się miejsce!

Skąd przybywasz i cóż Cię niesie? Usiądź z nami przy kominku i opowiedz swoją historię!
Weź udział w naszych grach i zabawach, a może zechcesz zostać z nami na dłużej 😉
Na GE3K Events dla każdego znajdzie się miejsce!

Recenzja: Marvel United: Spider-Geddon
Przeczytaj najnowszy wpis GE3Ka
Recenzja: Marvel United: Spider-Geddon

Najnowsza recenzja do poczytania 😉

Aleplanszówki
Polecamy jeden z najlepszych
sklepów internetowych dla geeków.
poprzedni slajd
następny slajd

Turnieju Charytatywny w Carcassonne – powrót grania online!

Mateusz Tabędzki

26/12/2021

Wraz z nadchodzącym latem zauważyłem spadek zainteresowania graniem online. Nic dziwnego, ponieważ zniesiono część obostrzeń, otworzyła się gastronomia i ludzie preferowali granie na żywo. Zapowiadałem jednak wtedy powrót na jesień naszych turniejów online, chciałem abyśmy ruszyli z przytupem i chyba tak też się wydarzyło 😉

Odnośnik do wydarzenia na FB

Odnośnik do wydarzenia na BGA

Zanim przejdę do moich wrażeń organizacyjnych z tego pierwszego turnieju po przerwie, spójrzmy sobie na statystyki

13 241 – liczba wyświetleń wydarzenia na facebooku

900 – ponad tyle złotych zebraliśmy podczas turnieju!

103 – liczba odpowiedzi, reakcji na wydarzenie na fb

34 – liczba faktycznych uczestników

14 – tyle nagród dla was mieliśmy!

8 – partnerów i sponsorów

3 – patronów medialnych

1 – stream na zaprzyjaźnionym kanale Ogrywamy 😉

Niesamowici jesteście, bardzo dziękujemy wszystkim za udział, za szerzenie informacji dalej oraz za nagrody!

Ogłaszając ten turniej, raczej miało być dosyć skromnie, co widać po pierwszej wersji grafiki wydarzenia powyżej. Napisałem w listopadzie do administratora grupy Drużyna Wiewióry, będąc jej członkiem, widziałem że organizowane są różne akcje i właśnie ruszyła zbiórka na małego Antosia.  Takim oto sposobem zaczęła się organizacja tego turnieju, był cel, wybrana została gra i byli potrzebni już tylko gracze. A tu się okazało, że pula nagród rosła i to nie tylko dzięki mojej osobie, ale dzięki Łukaszowi i Kasi z Ogrywamy oraz Piotrkowi z Igrania w Lochu.

Efekt znacie, kilkanaście nagród, które mogło trafić do większej liczby osób, a nie tylko najlepszej trójki graczy. Co w moim odczuciu jest zawsze bardzo fajne, ponieważ każdy ma szansę na zwycięstwo i takim oto sposobem zorganizowaliśmy losowanie. Łącznie nagrodziliśmy 7 osób, ale chyba się wszyscy zgodzą że najważniejszym celem było zebranie jak największej kwoty dla Antosia. Cel całej grupy Drużyna Wiewióry to było uzbieranie 40 000 zł do 15 grudnia i UDAŁO SIĘ! My oczywiście łącznie dorzuciliśmy skromny tysiąc, ale członkowie tej grupy wystawiali fantastyczne przedmioty na aukcje charytatywne, polecam z całego serca dołączyć tam i w przyszłości licytować kolekcjonerskie geekowskie artefakty 😉

Jako, że od turnieju minęło 2 tygodnie, udało się uzyskać od części graczy zdjęcia nagród. Co mogło być trochę utrudnione ze względu na gorący okres świąteczny. A kto wygrał? Już podajemy wyniki!

 
🥇UY_Scuti
🥈kes Mohin
🥉Krzysztof285
🏅Zero_1627
 
W losowaniach wygrali:
 
🎖Iskierka812
🎖AlexisGda
🎖Nimue0
 

Jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY wszystkim i do zobaczenia na kolejnych turniejach, a kiedy? Planujemy w połowie stycznia zorganizować coś, ale jeszcze nie wiemy dokładnie jaka gra i na co będziemy zbierać. Jeśli macie pomysły, piszcie!

Na koniec jeszcze chciałbym podziękować ponownie za stream z turnieju Łukaszowi i Kasi z kanału Ogrywamy, jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądał turniej to oczywiście polecamy nagranie jakie znajduje się u nich:

https://www.youtube.com/watch?v=OuL1t3d0MCw

Jak to mówią, nic w przyrodzie nie ginie i można sobie wrócić do tamtego jakże wspaniałego dnia, bo jak wiecie, to nie to samo co granie na żywo gdzie można porobić zdjęcia, nagrać filmiki itp. Tutaj pozostają nam screeny z gier oraz właśnie stream, także super że jesteście i do kolejnego turnieju!

Komentarze

Podobne wpisy GE3Ka

Marvel United powraca, przedstawiając nam tym razem garść Spider-Manów z różnych uniwersów! Sprawdźmy, czy gra nadal bawi, tak jak bawiły poprzednie odsłony!

Dice&Bones nie przestaje wydawać fajne tytuły. Sprawdźmy zatem jak wypada boop. – mała, niepozorna gra dwuosobowa o wykładaniu kotów na kołderce!