Slajd powitalny

Skąd przybywasz i cóż Cię niesie? Usiądź z nami przy kominku i opowiedz swoją historię!
Weź udział w naszych grach i zabawach, a może zechcesz zostać z nami na dłużej 😉

Na GE3K Events dla każdego znajdzie się miejsce!

Skąd przybywasz i cóż Cię niesie? Usiądź z nami przy kominku i opowiedz swoją historię!
Weź udział w naszych grach i zabawach, a może zechcesz zostać z nami na dłużej 😉
Na GE3K Events dla każdego znajdzie się miejsce!

Recenzja: Marvel United: Spider-Geddon
Przeczytaj najnowszy wpis GE3Ka
Recenzja: Marvel United: Spider-Geddon

Najnowsza recenzja do poczytania 😉

Aleplanszówki
Polecamy jeden z najlepszych
sklepów internetowych dla geeków.
poprzedni slajd
następny slajd

Podsumowanie pierwszego tygodnia czerwca

Mateusz Tabędzki

07/06/2021

Początek czerwca to przełomowy okres, nareszcie po dwutygodniowym zamknięciu gastronomii w październiku, można było wyjść na miasto do pubów! Nie sposób tego nie świętować w inny sposób, jak oczywiście organizując granie w planszówki na żywo! I tak też się stało, spotkaliśmy się 2 czerwca, w środę, w Next LVL w Gdańsku Oliwie!

Odnośnik do wydarzenia na FB

Album ze zdjęciami na Fanpage

Oczywiście kontynuowaliśmy granie turniejowe online na BoardGameArenie i tym razem w niedzielę odbył się turniej w Kingdomino! Ponad 30 zapisanych zawodników starło się ze sobą, aby powalczyć o nagrody od Aleplanszowek oraz Playmaty.pl! A całość transmitowana była na kanale OgrywamyPlanszówki <3

Odnośnik do wydarzenia na FB

Odnośnik do wydarzenia na BGA

Odnośnik do transmisji w serwisie YT

Jak prezentowało się w liczbach pierwsze wydarzenia na żywo w Trójmieście? Już wam przedstawiam 😉

8 532 – liczba wyświetleń wydarzenia na facebooku

54 – liczba odpowiedzi, reakcji na wydarzenie na fb

18 – liczba  uczestników

4 – liczba stołów i gier prezentowanych na wydarzeniu

Pięknie! Mieliśmy maksymalną ilość uczestników, każdy stolik był pełen i by jeszcze z dwa były grane, ale ograniczały nas możliwości techniczne.

Wspaniałe rozpoczęcie sezonu grania na żywo 😉

A jak wydarzenie online, czyli Turniej w Kingdomino?

11 263 – liczba wyświetleń wydarzenia na facebooku

91 – liczba odpowiedzi, reakcji na wydarzenie na fb

31 – liczba zapisanych uczestników

6 – tyle graczy nagrodziliśmy!

Duma mnie rozpiera gdy widzę, że mimo pięknej pogody i długiego weekendu, wciąż gracie w naszych Turniejach Online <3 Cudownie i wielkie dzięki wam za to oraz naszym parterom:

Aleplanszowki 

Playmaty

Wracając do grania na żywo, pojawiły się takie tytuły jak:

Dwergar od Wydawnictwa Granna, Tytani od Go On Board, Teotihuacan od Portal Games oraz Zombicide z całym mnóstwem dodatków, których w Polsce jeszcze nawet nie ma!

Świetne gry były grane, świetnie też było nareszcie zobaczyć was na żywo i zbić z wami piątkę 😉 Cudowna sprawa, że udało się nareszcie zagrać w pubie i już nie mogę się doczekać kolejnych spotkań.

Ważną informacją jest też to, że wciąż pojawiają się nowe osoby (serdecznie pozdrowienia dla pana Leszka!), którą dołączają do naszej społeczności i grają z nami, poznając nowe tytuły! Do kolejnego <3

Turniej Kingdomino był wyjątkowy z racji pewnego wyjątkowego gracza na turnieju, posiadającego takie oto tytuły na swoim koncie:

2020 Kingdomino World Champion

2019 Kingdomino Champion in Poland

A mowa tu o Vixen, Magda to bardzo utalentowana zawodniczka, która nie tylko w Kingdomino jest świetna, ale również w Carcassonne. Mimo, że nie sięgnęła w naszym turnieju po 1 miejsce to było bardzo blisko. Finał zakończył się różnicą zaledwie 2 punktów! Wow 😉

Jednak chcemy od razu wyjaśnić pewien temat! Mimo, że grają czas zawodnicy, praktycznie światowej rangi, to wciąż jest to przyjazny casualowy turniej, gdzie każdy ma szansę na wygraną! Co turniej losujemy 1 dodatkową nagrodę za każde 10 zapisanych uczestników, co teraz w efekcie dało nam możliwość nagrodzenia 1/5 wszystkich zawodników!

Pytacie co następne? Tu warto śledzić nasza stronę i fanpage, na żywo dogadujemy kilka miejsc i już niedługo ruszymy pełną parą! Internetowo natomiast jest bardzo duża szansa na Takenoko 27 czerwca 😉

W jakie tytułu chcecie kolejne turnieje? Piszcie w komentarzu albo prywatnie do nas, koniecznie!

Komentarze

Podobne wpisy GE3Ka

Marvel United powraca, przedstawiając nam tym razem garść Spider-Manów z różnych uniwersów! Sprawdźmy, czy gra nadal bawi, tak jak bawiły poprzednie odsłony!

Dice&Bones nie przestaje wydawać fajne tytuły. Sprawdźmy zatem jak wypada boop. – mała, niepozorna gra dwuosobowa o wykładaniu kotów na kołderce!